Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Vanja Modrić vs. Eva Longoria: Tko je odabrao bolju haljinu za svečanu dodjelu?

10-01-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Vanja Modrić i Eva Longoria bile su na dodjeli nagrada najboljim nogometašima u 2016. koje svake godine dodjeljuje FIFA

FIFA je u Zürichu organizirala tradicionalnu dodjelu nagrada najboljim nogometašima u 2016. godini. Hrvatski nogometaš i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić drugu godinu za redom uvršten je u najbolju 11 igrača.

Na dodjelu je stigao u pratnji svoje supruge Vanje, kćerkice Eme i sina Ivana. Vanja je doslovno blistala u efektnoj srebrnoj mini haljini dugih rukava koja ju je lansirala u centar pažnje.

Jedna od voditeljica dodjele bila je Eva Longoria koja je za ovu svečanu prigodu odabrala jednostavnu dugačku bijelu haljinu koju je dizajnirala njezina prijateljica Victoria Beckham. S obzirom na to da glumicu jako često viđamo u ovakvim modelima haljina bijele boje, titulu bolje odjevene dame bez sumnje odnosi Vanja zato što je sve ugodno iznenadila odabirom ovako upečatljive haljine koja je naglasila njezinu ženstvenost.

Čija haljina vam se više sviđa?

glasova:

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično