Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ljepotica u traperu: Varaždinka stvorena za naslovnicu bestselera

23-12-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Ležerno i neopterećeno, modni je moto Varaždinki koje su svojim prirodnim izgledom u kojemu jednostavnost prednjači pred trendi slagalicama uljepšale prosinačku šetnju ulicama baroknog grada. Kada je riječ o takvim stajlinzima nositeljice udobne priče su naravno traperice, a njihovu običnost svom 'điru' prilagodila je dugokosa brineta


Jedno od stotinu lica traperica, koje se maestralno prilagođavaju ultra ženstvenim kao i ležernim kombinacijama, pokazala je Varaždinka.

Dugačka kosa, oči uokvirene tamnim sjenilom otkrile su rokericu u duši, a takva obožava duet traperica i kožnate jakne. Njega su nadopunile ravne gležnjače i topli šal ležerno omotan oko vrata.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju Ulična moda u centru Zagreba - 10 Sjajno se sredila! Prva minica zagrebačke špice: Najbolji dokaz da minjak funkcionira i u besprijekorno elegantnom izdanju

Detaljem koji nimalo nema veze s modom, ali je pohvalan zbog podizanja statistike onih kojima je knjiga i dalje najbolje društvo, ova brineta zaslužuje mjesto na naslovnici bestselera kakvog i sama drži u ruci.

I druge traper inspiracije kojih u Varaždinu ne nedostaje pogledajte u našoj fotogaleriji: