Victoria Swarovski, nasljednica slavne kristalne imperije Swarovski, posljednjih je godina izgradila uspješnu televizijsku karijeru, a ulogu voditeljice Eurosonga shvatila je vrlo ozbiljno.
Za prvu polufinalnu večer u Beču odabrala je glamuroznu crvenu haljinu bez rukava pripijenog kroja, koja je pod reflektorima izgledala posebno efektno zahvaljujući svjetlucavim detaljima i luksuznoj teksturi materijala.

Intenzivna nijansa crvene savršeno se uklopila u raskošnu atmosferu ovogodišnjeg Eurosonga, dok je elegantna silueta haljine prizvala glamur zlatnog doba Hollywooda. Posebno je zanimljiv detalj na dekolteu koji je sve podigao na još zanimljiviju razinu.
Cijeli izgled upotpunila je efektnim naušnicama i jednostavnom narukvicom te sofisticiranim make-upom s naglašenim očima.

Mnogi već komentiraju kako je upravo Victoria jedno od najvećih modnih iznenađenja ovogodišnjeg natjecanja, a njezino vatreno crveno izdanje odličan je uvod u ono što nam sprema za preostale dvije večeri.

