Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Bračanka čije bi noge posramile i Gisele Bundchen

28-08-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Prošle godine proglašena je najseksi Hrvaticom, a ove prvom pratiljom Miss Universe Hrvatska. Meri Benčić sve je traženije lice na hrvatskoj modnoj sceni, a trenutno odmara u Šibeniku i okreće glave gdje god se pojavi


Meri Benčić
oduševila je slučajne prolaznike na šibenskoj rivi s modnom kombinacijom crnog asimetričnog topića i vrućih hlačica od trapera.

Njene osunčane noge toliko su izduljene da ne trebaju pomoć visokih potpetica, već izgledaju zavodljivo čak i u visokim sportskim tenisicama.

Modnu kombinaciju misica je dovršila sunčanim naočalama, kožnatom torbom i maskom za mobitel sa zečjim ušima.

U našoj fotogaleriji pogledajte jednostavnu, ali efektnu kombinaciju 26 godina stare Bračanke.

U trendu Bomboloni - talijanske mini krafne ZA LJUBITELJE DIZANOG TIJESTA Ni krafne ni fritule - isprobajte recept za talijanske bombolone, oduševit će vas Ulična moda Zagreb lakirane čizme do koljena 2026. - 1 Savršeno zimsko izdanje Suknja je mrak, ali čizme plavokose dame sa zagrebačke špice su ono što privlači najviše pažnje Dama iz Zagreba u veselim trapericama ODMAK OD KLASIKE Izdanje iz Zagreba s trapericama kakve rijetko viđamo, baš su posebne