Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Već od četiri eura: 15 bluza i košulja s cvjetnim uzorkom koje izgledaju mrak uz traperice

22-04-2023 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Bluze i košulje nezaobilazan su dio proljetne garderobe, a cvjetni uzorak možda i omiljeni proljetni uzorak.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par

Kada se te dvije stavke spoje, dobijemo savršene proljetne komade nosive u raznim prigodama.

Bluze i košulje ukrašene cvjetnim uzorkom izgledaju posebno dobro u kombinaciji s trapericama, ali možete ih nositi i uz finjak hlače i suknje. One će biti onaj komad koji će uljepšati i razigrati svaku modnu kombinaciju, a trgovine u svojoj ponudi imaju razne modele tako da svatko može pronaći idealnu cvjetnu verziju za sebe.

Suknje od trapera: 15 midi modela koji ovo proljeće nemaju konkurenciju Pull&Bear, 25,99 eura Stradivarius, 25,99 eura +13 H&M, 49,99 eura

Mi smo zavirili u ponudu trgovina i webshopova i u galeriji na početku teksta izdvojili 15 verzija za razne ukuse, od svjetlijih do tamnijih modela, ukrašenih raznim cvijećem.

Pročitaj još
Pročitaj još