Kratki film "Samoća" intimna je priča o ljudskoj usamljenosti u suvremenom društvu, a koja prikazuje emocije kroz likove koji traže bliskost i smisao u vremenu otuđenosti.

Bojana Gregorić Vejzović bila je jedna od slavnih uzvanica na zagrebačkoj premijeri toga filma, a na kojoj je i najavljen dugometražni film "Urotnici" istog redatelja, u kojoj hrvatska glumica tumači ulogu Katarine Zrinske zajedno s Goranom Grgićem kao Petrom Zrinskim. 

Bojana Gregorić Vejzović nosila je traperice visokog struka i predimenzioniranih nogavica Foto: Josip Regovic/Pixsell

Hrvatska glumica za tu je priliku odabrala jednostavnu, ali vrlo zanimljivu kombinaciju kojom dominira par traperica.

Točnije, nosi predimenzionirani tamnoplavi model od trapera visokog struka i s tako širokom nogavicama da nalikuje maksi suknji, a koju je uparila s elegantnom satenskom bluzom ukrašenom zvijezdama.

Bojana Gregorić Vejzović s Goranom Grgićem Foto: Darko Tomas/Cropix

Nogavice hlača toliko su duge da su prekrile izbor obuće za tu priliku – ispod poruba provirivao je tek vrh plavih cipela špičastog vrha.

Bojana Gregorić Vejzović odjevnu je kombinaciju nadopunila efektnom torbicom piramidalnog oblika i s uzorkom zmijske kože. To je kombinacija koja sjajno kombinira naoko ležerne komade na glamurozan način. 

Ovo nije prvi put da Bojana nosi ovu kombinaciju – zvjezdastu bluzu i predimenzionirane šos-hlače od trapera nosila je i ranije ove godine na putovanju u Barceloni.

Galerija +1

Baš uvijek na visini zadatka: Odijelo Bojane Gregorić Vejzović nadmašuje mnoge haljine, toliko je posebno +1

Poslovno izdanje Bojane Gregorić Vejzović u kojem je nemoguće ne privući poglede +1