Glamurozna izdanja na 97. dodjeli Oscara zvijezde su pojačale i upečatljivim manikurama, među kojima se svakako ističe ona Cynthije Erivo, zvijezde filma Zlica, čiji su izrazito dugački i bogato ukrašeni nokti postali njezin zaštitni znak.

Galerija

 

Manikuru Cynthije Erivo za Oscare radila je mlada umjetnica za nokte Mycah Dior. Ukrašeni su 3D detaljima, između ostalog zlatnim satom, lancima i ogromnim draguljima, a sve u zlatnim i smaragdnim tonovima.

Željeli smo stvoriti odu Ozu, Smaragdnom gradu, otkrila je Erivo.

Nokti Cynthije Erivo Foto: Profimedia

Ariana Grande odlučila se za klasičnu francusku manikuru s noktima u obliku badema, koja je pasala uz Schiaparellijevu haljinu ukrašenu sa 190 tisuća kristala, šljokica i kamenčića.

Nokti Ariane Grande Foto: Profimedia

Uz Chanelovu haljinu ukrašenu s 22.410 bisera Lupitia Nyong'o iste teme držala se i kod manikure te je vrh svakog nokta ukrasila biserom. K-pop zvijezda Lisa na šiljastim noktima imala je sivo-crnu manikuru s potpisom Juana Alveara, koja izgleda poput pravog umjetničkog rada.

Lisini nokti Foto: Profimedia

Sedam manikura s dodjele Oscara koje ćete možda željeti kopirati ili samo bolje pogledati izdvojili smo u fotogaleriji na početku teksta.

10 najljepših haljina s ovogodišnje dodjele Oscara

10 haljina s partyja nakon dodjele Oscara za koje bi bilo bolje da su ostale u ormaru

Haljina od trapera Care Delevingne jedna je od najljepših s partyja nakon dodjele Oscara

Haljina Zoe Saldane podijelila je internet: Zaslužuje li biti na popisu najljepših na Oscarima?