Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Moda & ljepota

LeiLou by Alex Dojčinović: 8 modela uz koje će proljeće biti ženstveno do maksimalca

11. studenoga 2016 Piše Zadovoljna
Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Dizajnerica Aleksandra Dojčinović održala je svoju drugu samostalnu reviju u predivnoj zgradi Hrvatskog državnog arhiva u Zagrebu. Na reviji je predstavila kreacije za sezonu proljeće/ljeto 2017. godine

Lei Lou kolekcija za toplu sezonu bila je ovaj put savršen kontrast povijesnom prostoru u kojem je prikazana, a to znači vrlo moderna, djevojački prpošna, maksimalno ženstvena i odisala je, što do sada nije bio čest slučaj, pritajenim seksipilom, kojeg je dizajnerica postigla nešto kraćim duljinama haljina, providnim tkaninama ispod kojih se naziralo fino rublje i svilene čarape, ali i užim krojevima koji su istaknuli ono najljepše na ženskom tijelu.

Do detalja razrađena kolekcija donijela je i brojne novitete, što se ponajprije očituje u materijalima koje do sada nismo imali prilike vidjeti na hrvatskim pistama, a kamoli povezivati s ljetom, poput komada od metalizirane kože ili čipke bogato ukrašene vezom od pliša.

Zanimljivost je i da su dizajnerici omiljene pastelne nijanse gotovo preglasale neke nove boje, poput narančaste, metalik zelene, srebrne, smeđe, pa čak i crne, no ljubiteljice nježnih tonova sigurno će se zaljubiti u bijelu, odnosno svijetlo plavu mini haljinu od neobrađene svile u bogatim slojevima volana apliciranih na prozračnu tkaninu.

Svaka kreacija pojedinačno vrlo je kompleksna i zbog činjenice da je velika pažnja pridavana detaljima, onima od perja, šljokica, ali i 3D aplikacijama u obliku cvijeća ili broševa, osobito na ovratniku, Aleksandra je modele ukrasila maksimalno decentnim nakitom i to onim s potpisom Diamanti Per Tutti, čija je ambasadorica i zaštitno lice.

Lei Lou gležnjače su za proljeće i ljeto dobile novo izdanje, otvorene prste ili petu, ali i nove, zagasite nijanse, a predstavljen je i novi model kožnih torbica u različitim veličinama.

Zavirite u galeriju i pogledajte neodoljive modele iz nove kolekcije LeiLou by Alex Dojčinović.

 

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close