Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Angelina Jolie prošetala novu torbu

17-10-2009 Piše T.K.
komentari

Angelina Jolie nakon duže pauze kreće u nove filmske avanture. Dok će na platnu glumiti fatalnu brinetu, privatno može poslužiti kao primjer besprijekornog stila

Angelina Jolie ovih je dana doletjela u Los Angeles kako bi potpisala ugovor za snimanje novog filma.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Nakon poduže pauze, odlučila je ponovno stati pred filmske kamere i na neko vrijeme glavnu riječ u svojoj obitelji prepustiti Bradu Pittu.

Iako bez šminke i sunčanih naočala te očito umorna, lijepa glumica je djelovala sretno i zadovoljno.

Glumica je pokazala torbu s potpisom Hermes, najpoželjnijim imenom u svijetu kožnih modnih dodataka Novi filmska avantura jedne od najpoželjnijih lica Hollywooda remake je francuskog trilera 'Anthony Zimmer' gdje će glumiti fatalnu brinetu.

Tako će u američkoj varijanti glumiti ulogu koju je prije nekoliko godina utjelovila Sophie Marceau.

Odjevena u jednostavni crni mantil s čizmicama na petu, glumica je pokazala i torbu s potpisom Hermes, najpoželjnijim imenom u svijetu kožnih modnih dodataka.

Angelina Jolie najljepša je žena na svijetu

Angelini je brak važniji od zdravlja

Tako je i ovoga puta Angie dala jednostavnu lekciju kako uz malo truda biti kraljica ležernog šika.


 

Pročitaj još
Pročitaj još