Angelina Jolie sa sinom Knoxom na dodjeli Guvernerovih nagrada
Angelina Jolie sa sinom Knoxom na dodjeli Guvernerovih nagrada (Foto: Afp)
Moda & ljepota

Angelina Jolie može i bez stilista, sama je odabrala "second hand" haljinu za dodjelu

18-11-2024 Piše D.Š.
komentari

Sudeći prema predviđanjima filmskih kritičara, Angelina Jolie sigurna je kandidatkinja za oskarovsku nominaciju u kategoriji najbolje glavne glumice, zahvaljujući biografskoj drami „Callas“ u kojoj utjelovljuje opernu divu Mariju Callas.

Galerija Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada - 5 Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada - 2 +4 Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Neka imena za djevojčice nadahnuta su bojama Lijepa i zvučna 10 prekrasnih imena za djevojčice koja su inspirirana – bojama

Angelina već ima Oscara i to za najbolju sporednu ulogu u filmu "Girl, Interrupted" iz 2000. godine, a 2009. nominirana je za najbolju glumicu za ulogu u filmu "Changeling".

Slavna ljepotica pojavila se na dodjeli Guvernerovih nagrada u Los Angelesu koja se smatra neslužbenim početkom oskarovske utrke.

Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada - 5 Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada (Foto: Profimedia/AFP)

Na dodjelu je došla u pratnji svog 16-godišnjeg sina Knoxa, a za razliku od drugih slavnih dama koje su zablistale na crnom tepihu, Angelina nije odabrala kreaciju iz recentnih kolekcija razvikanih brendova. Umjesto toga odlučila se za "second hand" kreaciju nepoznata dizajnera koju je kupila u losanđeleskom butiku "vintage" odjeće The Vintage Kit.

Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada - 3 Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada (Foto: Profimedia/AFP)

"Ono što ovaj trenutak za nas čini još značajnijim je to što znamo koliki je Angelina ljubitelj, obožavatelj i pobornik prave „vintage“ odjeće. Svaki put kada kupuje kod nas, dođe sama. Usredotočena je, angažirana i odabere svaki komad. S njom nikad nije bio stilist koji ju je držao za ruku ili prijatelj na videopozivu. Ona se okruži „vintage“ komadima i inspirira onime što stavi na sebe", napisala je vlasnica butika, Robyn Goldberg, na službenom profilu butika na Instagramu.

Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada - 4 Angelina Jolie na dodjeli Guvernerovih nagrada (Foto: Profimedia/AFP)

Angelina Jolie na londonskoj premijeri filma Vratila se frajerica Angie: Angelina Jolie u muškom odijelu pomela crveni tepih

Angelina Jolie u Veneciji Zimogrozna Angelina Jolie u ljetnom baloneru na (ne)ugodna 32 stupnja

Angelina Jolie Dobra fora? Angelina Jolie u odijelu s krav... A ne, ipak nije kravata.

Pročitaj još
Pročitaj još