Anica Kovač prošetala je zagrebačkim Cvjetnim trgom
Anica Kovač prošetala je zagrebačkim Cvjetnim trgom (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

Trebaju li štikle? Anica Kovač u modelu kožnatih hlača koji (ne) izgleda bolje uz tenisice

14-05-2023 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Anica Kovač subotnje prijepodne iskoristila je za odlazak u grad, a bivša misica fotografirana je na zagrebačkom Cvjetnom trgu s velikim buketom cvijeća. Uvijek atraktivna Anica i ovoga je puta pokazala zanimljiv stajling u kožnatim hlačama i ravnim tenisicama.

Galerija Anica Kovač prošetala je zagrebačkim Cvjetnim trgom - 3 Anica Kovač prošetala je zagrebačkim Cvjetnim trgom - 2 +1 Anica Kovač uz kožnate trapezice nosi ravne tenisice

U trendu Uz kavu Biskvit je tako mekan, ali krema je božanstvena: Pročitajte recept za najfiniji kuglof Street style kombinacije sa zagrebačke špice koje bismo kopirali od glave do pete MODNA INSPIRACIJA 15 kombinacija sa zagrebačke špice koje bismo kopirali od glave do pete Znanost ima svoja mjerila ljepote Savršene proporcije Gotovo savršene crte lica: Slavna glumica proglašena najljepšom ženom svijeta po zlatnom rezu

Za odlazak u grad Anica Kovač odabrala je crne kožnate hlače na crtu modnog brenda Elisabetta Franchi. Vrlo efektne hlače u gornjem dijelu prianjaju uz tijelo, dok se od koljena šire u lagani trapez-kroj te su na pojasu ukrašene zlatno-srebrnim logom brenda.

Uz trapezice Anica je obula tenisice iznošenog izgleda s ravnim potplatom brenda Golden Goose, model Super-Star ukrašen crnim šljokicama i plavom zvijezdom.

Modni znalci obično će reći da hlače trapez-kroja izgledaju bolje uz cipele s visokom potpeticom ili platformom jer tako, između ostalog, figuru čine skladnijom. Ipak, Anica Kovač odlično ih nosi i uz ravne tenisice, a da dojam i sklad pritom nisu narušeni, zahvaljujući i svojoj visini od 180 centimetara.

Izgledaju li trapez hlače uvijek bolje uz visoke potpetice?

glasova:

Gornji dio stajlinga složila je od laganijeg pulovera žute boje preko kojeg je nosila kratku bomber jaknu maslinasto zelene boje. Dodala je još crnu torbu, asimetrične zlatne naušnice s biserima i ovalne sunčane naočale bez okvira modne kuće Fendi.

Anica Kovač prošetala je zagrebačkim Cvjetnim trgom - 2 Anica Kovač u kožnatim trapezicama i ravnim tenisicama (Foto: Josip Moler/Cropix)

Pročitaj još
Pročitaj još