Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Kako izgleda lice našminkano sa 100 slojeva tekućeg pudera?

19-07-2016 Piše Zadovoljna
komentari

Make up blogerica Josefin Lillakas odlučila se na ludi eksperiment i svoje lice našminkala sa 100 slojeva tekućeg pudera te objavila video u kojem je prikazan ovaj odvažan potez

Hit među beauty blogerima u zadnje je vrijeme iskušavanje granica šminkanja, a magična brojka je 100. Na svoje nokte nanose 100 slojeva laka za nokte, 100 slojeva tekućeg ruža za usne, a švedska video blogerica Josefin Lillakas, na YouTubeu poznata kao Jeely, odlučila je vidjeti kako će izgledati sa 100 slojeva tekućeg pudera.

Za nanošenje ove apsurdne količine tekućeg pudera Jeely su trebala tri sata, a svoj podvig 'stisnula' je u video od pet minuta i 40 sekundi kojeg je objavila na svom YouTube kanalu.


Prvi sloj pudera njen ten učinio je besprijekornim, ali sa svakim dodatnim slojem sve je više nalikovala Dati iz 'Zvjezdanih staza'. Nakon 20 slojeva Josefina koža više se nije ni vidjela ispod masne maske, a s 40 slojeva lice joj se strašno sjajilo. Pomoću fena sušila je puder te nastavljala dalje.

Kako je tekao ludi eksperiment '100 slojeva tekućeg pudera' blogerice Josefin Lillakas pogledajte u videu:

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Pročitaj još
Pročitaj još