Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Đurđa Tedeschi: "Bombastične" štikle u koje su zaljubljene žene diljem svijeta

02-04-2022 Piše D.Š.
komentari

U Zagrebu se održao Elle Fashion Show povodom 20. godišnjice hrvatskog izdanja magazine Elle, a među poznatim damama koje su svojim prisustvom uveličale ovo događanje bila je i Đurđa Tedeschi.

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Upravo su Đurđu Tedeschi čitateljice našeg portala nedavno proglasile najbolje odjevenom poznatom Hrvaticom.

Gdje god se pojavi, bivša sutkinja uvijek privuče pažnju svojim zanimljivim izdanjima i nikad se ne boji eksperimentirati s odjevnim komadima, obućom i(li) dodacima.

Za Elle Fashion Show odabrala je sjajnu crnu haljinu, ali modnim sladokuscima za oko su sigurno zapele njezine štikle.

Naime, nosila je sandale modne kuće Alaïa. Odabrala je proslavljeni model "Bombe" u nijansi crvene koja nosi naziv "Reflex Red".

Ove kultne štikle prepoznatljive su po jedinstvenom ukrasu - malim hemisferama i zakovicama piramidalnog oblika.

Kada biste slagali popis kultnih cipela koje bi svaka žena poželjela u svojoj garderobi, na njemu bi se bez sumnje našle i ove štikle koje je osmislio neprežaljeni tuniški dizajner Azzedine Alaïa.

Pročitaj još
Pročitaj još