Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Eva Longoria: Lukavi dodatak za bikini uz koji žena postaje kraljica plaže

07-08-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Eva Longoria trenutno se nalazi na odmoru sa suprugom Joseom Bastonom u Miami Beachu. Glumica stara 42 godne uživa u morskim radostima, kupanju i sunčanju na plaži


Eva Longoria
bila je mamac za poglede u Miami Beachu. Lijepa 42-godišnja glumica prošetala je pješčanom plažom u žutom bikiniju preko kojeg je odjenula bijelu pamučnu košulju.

Bijela košulja odjevni je komad koji svaka žena ima u ormaru, a koji djelomično skriva tijelo od znatiželjnijih pogleda.

Riječ je o još moćnijem izboru za plažu od parea, zbog kojeg se žena osjeća samopouzdanije u svojoj koži.

Izdanje za plažu televizijska je "Kućanica" dovršila srebrnim japankama, platnenom torbom i predimenzioniranim sunčanim naočalama.

Zavirite u našu fotogaleriju i pogledajte što Eva Longoria bira za odlazak na plažu.

U trendu Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Zagrebačko izdanje u viralnoj haljini TOP TOPOVA Kako haljina koja je stalno rasprodana izgleda na špici? Ovoj ljepotici stoji fantastično