Eva Longoria
Eva Longoria (Foto: Profimedia)
Moda & ljepota

Ako odjenete suknju kakvu nosi Eva Longoria, sigurno nećete proći neprimijećeno

24-09-2024 Piše M.P.
komentari

Glumica Eva Longoria doputovala je u Pariz povodom tamošnjeg Tjedna mode.

Galerija Eva Longoria Eva Longoria u Parizu +5 Eva Longoria u Parizu

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične

Samo je jedna od mnogobrojnih slavnih osoba koje će biti dio modnog događanja koje traje do 1. listopada.

Fotografi su slavnu glumicu snimili prilikom izlaska iz hotela, a iako odjevena u crno od glave do pete itekako je privukla pozornost svojim modnim izdanjem koje nije bilo nimalo dosadno.

Eva Longoria u Parizu Eva Longoria u Parizu (Foto: Profimedia)

Glumica je nosila komade modne kuće Dolce&Gabbana.

Komadi modne kuće Dolce&Gabbana Komadi modne kuće Dolce&Gabbana (Foto: Internetska stranica proizvođača)

Gornji dio kombinacije činila je prozirna bluza od šifona s povišenim ovratnikom iznad koje je glumica nosila crni strukirani sako koji na prednjem dijelu ima dva džepa s preklopom.

Eva Longoria u Parizu Eva Longoria u Parizu (Foto: Profimedia)

Donji dio kombinacije bio je pravi mamac za poglede jer je glumica nosila crnu prozirnu suknju ispod koje su se nazirale njezine noge. Odvažna suknja midi dužine blago se širi u A-kroj, a savršen par bile su joj štikle modne kuće Alevi.

Štikle modne kuće Alevi Štikle modne kuće Alevi (Foto: Internetska stranica proizvođača)

Satenski model cipela imena Axel ima 9 i pol centimetara visoku tanku petu te remen oko gležnja ukrašen kristalićima.

Eva Longoria Baston: Senzacionalna haljina koja maksimalno ističe utrenirane noge i stražnjicu Eva Longoria Baston na Filmskom festivalu u Veneciji - 6 Eva Longoria Baston na Filmskom festivalu u Veneciji - 5 +5 Eva Longoria Baston na Filmskom festivalu u Veneciji - 8

Mislite li da je mogla bolje? Eva Longoria u haljini koja izaziva sukob mišljenja Eva Longoria Eva Longoria u haljini modne kuće Ermanno Scervino - 4 +3 Eva Longoria u haljini modne kuće Ermanno Scervino