Slavna hrvatska pjevačica voli biti lijepo odjevena u svim prilikama pa je tako i za rad u studiju odabrala elegantnu kombinaciju. U točkastoj haljini i crvenim štiklama neodoljivo je podsjećala na Evu Longoriju koja je prije nekoliko mjeseci osvanula u skoro identičnom izdanju

Severina ne prestaje oduševljavati obožavatelje svojim odjevnim kombinacijama. Na Instagramu je objavila fotografiju koja je opet izazvala mnogo pozitivnih komentara na račun slavne pjevačice.

Uputila se u studio kako bi radila na novoj pjesmi, a za tu prigodu odjenula je točkastu Dolce & Gabbana haljinu koju je kombinirala s crvenim Gianvitto Rossi štiklama i Chloe torbom.

Vrlo sličnu haljinu u kombinaciji s crvenim štiklama nosila je i glumica Eva Longoria prije nekoliko mjeseci na romantičnoj večeri sa svojim dečkom Jose Antoniom Bastonom. Ona je svoje izdanje upotpunila upečatljivom crvenom torbom.

Ankete

(5624) Koja ljepotica bolje nosi točkastu haljinu?

rezultati povratak glasova351
rezultati

 

 

A photo posted by Severina Vučković (@severina) on

 

Još lakše do inspiracije uz omiljene teme. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju