Moda & ljepota
Fatalna plavuša koja je 'smotala' policajca na zagrebačkoj Ilici
18-07-2015
Piše
Zadovoljba
Da lijepe žene mogu ostaviti muškarce bez teksta najbolje potvrđuje plavuša iz centra Zagreba koja je svojim ljetnim stajlingom, ali i besprijekornim izgledom na trenutak ukrala svu pažnju zagrebačkog policajca u uniformi
Ljeto je stiglo u grad na velika vrata, pa lijepe dame odijevaju što je moguće manje odjeće. Nose se mini haljine, suknje i topići od prozračnih i lepršavih materijala te ljetne sandale na gole noge koje omogućavaju koži da diše.
U mini ljetnom izdanju sastavljenom od kratkih traper hlača, cvjetnog topića i platnenih platformi glavnom zagrebačkom ulicom prošetala je i lijepa plavuša, koja je okretala sve glave.
Zahvaljujući brzoj reakciji i umješnosti našeg fotografa, jasno je da njenoj pojavi nije mogao odoljeti ni mladi zagrebački policajac.
DIVNO!
Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor
TOPLO IZDANJE
Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične
IDEALNA PRILIKA
15 haljina sa sniženja koje se isplati dodati u ormar, najjeftinija je šest eura