Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Franka Batelić: Lažna haljina s wow dekolteom u kojoj nitko ne ostaje neprimijećen

07-05-2018 Piše S.L.
komentari

Franka Batelić blistala je na plavom tepihu 63. po redu Eurovizije. Na otvaranju ove glazbene manifestacije pojavila se u odvažnom izdanju s potpisom omiljenog joj dizajnerskog dvojca eNVy room iz Zagreba.

Vjeko Franetović i Nikica Ivančević za ovu su prigodu kreirali prozirnu haljinu dubokog dekoltea koju je hrvatska predstavnica na ovogodišnjoj Euroviziji nosila kao predimenzionirani top.

 

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Ispod prozirne haljine od crnog tila i čipke nosila je uske crne hlače do iznad gležnja, a kombinaciju je dovršila srebrnim štiklama i žutom pismo-torbicom.

 

 

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on

Mlada 26-godišnja pjevačica u glavnom gradu Portugala već je sedam dana. Tijekom boravka u Lisabonu odradila je nekoliko proba i događanja te dobila brojne komplimente – i za pjevačko umijeće i za stil kojim dominiraju komadi hrvatskih dizajnera.

 

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on

Franka Batelić 8. svibnja predstavljat će Hrvatsku na prvoj polufinalnoj večeri s pjesmom Crazy, dok će se finalna večer Eurovizije održati u subotu, 12. svibnja.

 

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on

 

Pročitaj još
Pročitaj još