Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Goli pupak koji je 'potukao' sve minjake u gradu

19-04-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Prije nego li je Zagreb oprala vikend kiša i skromno zagrijalo zubato sunce, krenuli smo u potragu za proljentnom modnom inspiracijom. Kako bismo prizvali proljetne temperature s opuštenog petka i pokazali sjajnu kombinaciju naglašene elegancije i zavodljivosti, izdvojili smo lijepu crnku čiji bi styling dobio palac gore i od najstrožih modnih kritičara

Poslovnu 'strogoću' sakoa te nenametljivost bijele boje, ova je Zagrepčanka razigrala ležernim hlačama u boji bijele kave. Umjesto sandala ili tensica koje bi 'bacile' na sportsku varijantu,  odabrala je smeđe štikle otvorenih prstiju.

A najjači začin ove fenomenalne modne igre ipak je ogoljeli pupak. Okružen čednom bjelinom nije se isticao previše, već taman koliko je potrebno da stvori savršen balans seksepila za ovu street style manekeneku.

U trendu Djevojčica SNAŽNO ZNAČENJE Rođene da vode: 10 ženskih imena koja znače snagu Julia Roberts ne voli nositi šminku u privatnim trenucima Prirodne i lijepe Bez šminke i s dioptrijskim naočalama ove slavne dame izgledaju baš poput nas Isabeau Levito kao Audrey Hepburn na ledu Posebna i graciozna Je li ovo bilo najljepše izdanje na ledu ikada? Oživjela je kultnu scenu i eleganciju Audrey Hepburn

Ostale odlične modne ideje s golim pupkom iz prošle tople sezone možete pogledati u našoj street style galeriji