Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu
Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu (Foto: Duje Klaric/Cropix)
Moda & ljepota

Hana Huljić Grašo: Tako nježna haljina za isticanje trudničke figure

24-06-2024 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić bile su gošće na završnoj večeri Melodija Jadrana održanoj u Galeriji Meštrović u Splitu. Trodnevno glazbeno događanje završilo je u nedjelju navečer manifestacijom Hit ljeta.

Galerija Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu - 3 Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu - 4 +6 Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu

U trendu Stan TJ16 TOP JE Pogledajte kako je mladi par stan od 45 kvadrata pretvorio u svoj mali, promišljeni svemir Zamija Prva pomoć Listovi zamije poprimili su žutu boju? Evo što trebate učiniti Mačka se proteže Ne radi to bezveze Jeste li primijetili da to radi? Evo što znači kada se mačka protegne pred svojim vlasnikom

Za veliko finale Melodija Jadrana Vjekoslava Huljić i njezina kći Hana Huljić Grašo odabrale su ljetne modne kombinacije.

Vjekoslava je nosila odličan bijeli kombinezon zanimljivog asimetričnog kroja, koji je spojila sa zlatnim sandalama. Hana koja je u drugom stanju odlučila se za dugačku slip haljinu od materijala nalik satenu, koji se lagano presijava.

Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu - 1 Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu (Foto: Ivana Ivanovic/Pixsell)

Haljina koja prati liniju tijela ima tanke naramenice te nabor na predjelu dekoltea, a iako jednostavna, haljina je vrlo ženstvena te je lijepo istaknula Haninu trudničku figuru.

Izdanje za finalnu večer Melodija Jadrana Hana Huljić Grašo lijepo je nadogradila srebrnim sandalama s tankim remenčićima, bijelo-srebrnom torbicom te s nekoliko komada nježnog nakita koji upotpunjuju i biseri.

Hana Huljić Grašo i Vjekoslava Huljić na završnoj večeri Melodija Jadrana u Splitu - 2 Hana Huljić Grašo nosi slip haljinu prekrasne plave boje koja se lagano presijava (Foto: Duje Klaric/Cropix)