Kultura & zabava
Pa ovo je genijalno! Netko je hidrant u zagrebačkom Trnju odjenuo u haljinicu i dao mu lutku
24-08-2023
Piše
Zadovoljna.hr
Ljudska mašta nema granica pa se tako netko dosjetio uljepšati običan plavi hidrant u Bosutskoj ulici u Zagrebu, koja sada ima pravu malu atrakciju.
Od klasika do novih recepata
Najtraženiji kolač za Uskrs: Imamo recept - i još 40 drugih
Kako urediti kupaonicu
Bolje od klasičnih vrata? Tuš-kabine sa zavjesom štede prostor, imamo 10 ideja za takvo uređenje
ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA
Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela
Hidranti se koriste prilikom gašenja požara, navodnjavanja i punjenja cjevovoda, a njihova funkcija sada je dobila i malo drugačije lice.
Naime, netko vrlo dosjetljiv došao je na ideju da hidrant u Bosutskoj ulici u Zagrebu odjene u haljinicu, a čak mu je stavio i lutku. Hidrant u zagrebačkoj četvrti Trnje tako sada nosi bijelu haljinu sa crnim vodoravnim prugama i drži lutku ljubičaste kose odjevenu u ljubičastu haljinicu i baletne papučice.
Taj simpatičan prizor u travi uz nogostup privukao je pažnju prolaznika, a Bosutska ulica dobila je pravu malu atrakciju koja mami osmijeh.