Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Ivan Todorić u vezi sa srpskom manekenkom

22-04-2009 Piše inMagazin/B.G.
komentari

Poduzetnik Ivan Todorić, sin Ivice Todorića, u vezi je sa srpskom manekenkom Milicom Mihajlović. Par se upoznao u New Yorku tijekom Ivanovog poslovnog putovanja, a veza traje već šest mjeseci. Milica je nedavno posjetila i Zagreb

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Vjenčići s malinama Odličan recept! Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti Ulična moda crnka u sakou predimenzionirane siluete Zagreb 2025. - 2 Dašak visoke mode Crnka sa zagrebačke špice nosi fantastične čizme, ali teško je skrenuti pogled s njezinih ramena

Nakon Lane Jurčević, mladi poduzetnik Ivan Todorić pronašao je novu ljubav. Ona se zove Milica MIhajlović, srpska je manekenka i živi i radi u Miamiju.

Ivan Todorić i Milica Mihalović upoznali su se u New Yorku, gdje se Ivan nalazio na poslovnom putu, a Milica je imala nekoliko modnih revija. Susret je završio šestomjesečnom vezom i zajedničkim odmorom u Miamiju

Iako se govorilo kako je Ivan upoznao roditelje sa svojom novom djevojkom, te kako su oni presretni njegovim izborom, neki izvori tvrde kako to i nije toliko točno.

Ipak, srpska je manekenka nedavno posjetila Zagreb gdje je provela nekoliko dana.

Tada ju je Ivanova sestra, Iva Todorić odvela na koncert Miše Kovača.

Ivan i Milica upoznali su se u New Yorku kada se Todorić jr nalazio na poslovnom putu.

Milica je tada nosila nekoliko revija, a susret je završio šestomjesečnom vezom i zajedničkim putovanjem u Miami Beach.

Milica je bila i Ivanova pratnja na vjenčanju Ivana sina Nikice Valentića kada je navodno službeno i upoznala njegove roditelje, širu obitelj i Ivanove prijatelje.

Više na stranicama inMagazina