Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Izabel Kovačić: Crno blagadansko izdanje u kojem dominiraju elegantne Chanelove naušnice

25-12-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

U kasnijim popodnevnim satima na zagrebačku špicu na Badnjak došla je i Izabel Kovačić, supruga nogometaša Matea Kovačića te poduzetnica i vlasnica brenda Lunilou. Lijepa Izabel njeguje vrlo prirodan izgled te je u grad izašla s minimalno make-upa na licu i u jednostavnoj odjevnoj kombinaciji koju su podigle elegantne naušnice.

 

U trendu Lagani kolač od jagoda Kolač mjeseca Pozdravljamo travanj uz ove recepte: Ovo su najtraženiji kolači mjeseca Mirna Mihelčić i Lovro Kondža INSPIRATIVAN POPIS Hit-imena iz serije "Kumovi": Među njima je i jedno koje roditelji obožavaju Viktorija Rađa Tako jednostavno! Viktorija Rađa: Udobne tenisice idealne za duge šetnje, obične traperice dovoljne su im za top dojam

Za druženje u centru Zagreba na Badnjak Izabel Kovačić odjenula je duži crni kaput klasičnog kroja koji je za iznadprosječno toplu zimsku večer bio dovoljan da grije bez modnih dodataka poput šala i kape. Ispod kaputa nazirala se rebrasta bijela majica, a blagdanski stajling upotpunila je crnom torbom koju je nosila preko tijela.

Izabel je svoju dugu kosu nosila raspuštenu i odmaknutu od lica tako do su do izražaja još bolje došle naušnice kojima je podigla modnu kombinaciju. Izabelin odabir bile su damske okrugle naušnice modne kuće Chanel, u kombinaciji crne i zlatne boje s vidljivim logom kultne francuske kuće.

Naušnice su elegantne i decentne, no opet dovoljno efektne i upečatljive da se lako primijete te da i najjednostavnijem stajlingu daju dašak glamura.