Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Stroga jakna iz Zare za upečatljivo saborsko izdanje zastupnice Mosta

15-11-2016 Piše Zadovoljna
komentari

Zastupnice u novom sazivu Sabora unijele su zanimljiv modni stil u saborske klupe, a na današnjoj sjednici u centar pažnje dospjela je Ivana Ninčević-Lesandrić zahvaljujući zanimljivoj jakni

Zastupnica Mosta Ivana Ninčević-Lesandrić na današnjoj sjednici Sabora pokazala je odvažnost u odabiru odjevnih komada.

Naime, nosila je jaknu modnog brenda Zara "vojničkog" kroja na kojoj su se posebno isticale upečatljive aplikacije s motivom ptice i cvijeta.

Kombinirala ju je s bijelom košuljom, crnim hlačama i visokim lakiranim čizmama. Nije se libila upotpuniti kombinaciju jednako upečatljivim naušnicama, a nemoguće je bilo ne primijetiti i lak za nokte u tamno smeđoj boji.

Zastupnica je ovakvu odvažnost pokazala i ovo ljeto u Splitu kada je nosila traperice s velikom izvezenom ružom, a da joj nisu strani ni bogati cvjetni uzorci demonstrirala je odabirom sakoa za predizborni skup u Metkoviću.

Pogledajte i 10 modnih izdanja nekadašnje modne kraljice Sabora Ingrid Antičević-Marinović.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Jedna vježba posebno oblikuje bedra Oblikuje i nije zahtjevna Štiti koljena: Najučinkovitija vježba za bedra preporučuje se u svakoj dobi