Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Jennifer Lopez: Izdanje koje Parižanke nikada ne bi odobrile

19-06-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Jennifer Lopez trenutno se nalazi u Parizu s dečkom Alexom Rodriguezom. To je grad koji se često naziva modnom prijestolnicom, a Parižanke se jednim od najbolje odjevenih žena. No, nedavno izdanje slavne pjevačice u ovom gradu upravo Parižanke ne bi odobrile


Jennifer Lopez trenutno uživa u razgledavanju Pariza s dečkom Alexom Rodriguezom. Osim što je riječ o jednom od najromantičnijih gradova, Pariz se često smatra i svjetskom modnom prijestolnicom.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima

Jennifer Lopez trenutno uživa u Parizu sa svojim dečkom. Tako se i Parižanke smatra damama s najboljim modnim stilom. No, prema njihovim kriterijima čini se da nedavno izdanje lijepe Jennifer ne bi nikako odobrile.

Naime, slavna pjevačica odjenula je donji dio trenirke u crvenoj boji, kraću bijelu majicu koja otkriva dio trbuha te crnu kožnu sportsku jaknu i crne kožne tenisice. Outfit je upotpunila s crnom baršunastom torbicom.

Ovo izdanje Parižanke ne bi odobrile zbog dva odjevna komada koja nikada nećete naći u njihovim ormarima, a to su donji dio trenirke i majica koja otkriva dio tijela.

Međutim, što god da odjene Jennifer uvijek izgleda jednako fenomenalno.

 

Pročitaj još
Pročitaj još