Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Moda & ljepota

Izdanje Jennifer Lopez koje pokazuje kako najlakše podignuti traperice na novu razinu

30. siječnja 2023 Piše Zadovoljna.hr
Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Bračni par Jennifer Lopez i Ben Affleck vikend je proveo družeći se sa svojom djecom. Društvo su im pravila Benova djeca Serafina i Samuel te pjevačičina kći Emme.

Za obiteljsku šetnju J.Lo je odjenula šik kombinaciju čija je glavna zvijezda bila moderna, čupava svjetlosiva kardigan-bunda. Radi se o kreaciji jednog od njezinih omiljenih dizajnera Brunella Cucinellija, koja je napravljena od mješavine moher vune.

Uz jedan takav komad nije potrebno previše eksperimentirati s ostatkom garderobe, pa se i latino diva držala jednostavne, provjerene formule.

Nosila je kratko rezanu bijelu majicu, koju je uparila s trapericama širokih nogavica, s nedovršenim rubovima i sivim cipelama na vrtoglavo visoku potpeticu. Tom je kombinacijom još jednom potvrdila da su dobar jeans i štikle savršen par.

Dobitna kombinacija štikli i jeansa odličan je izbor kada ležerno izdanje želimo podignuti na višu razinu.

Pjevačica i glumica kosu je oblikovala u punđu, sa šiškama maknutim na stranu, a izdanje je upotpunila sunčanim naočalama i naušnicama.

U ruci je nosila plavu torbu modne kuće Valentino. Radi se o modelu "Vsling", torbi izrađenoj od kože s prepoznatljivom logo-kopčom, koja ima remen za nošenje na ramenu, ali se može nositi i u ruci.

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close