Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Ma kakva šminka! Jessica Biel voli golo lice

26-09-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Jessica Biel je jedna od rijetkih holivudskih glumica koja se ne libi pokazati lice bez šminke. Naprotiv, ova ljepotica tijekom slobodnog vremena uvijek je golog lica što nikako ne umanjuje njezinu prirodnu ljepotu

Putene usne, baršunasti ten, velike oči i osmijeh od milijun dolara samo su neke od karakteristika lijepog lica glumice Jessice Biel. Ova ljepotica u slobodno vrijeme nikada ne nosi šminku, bilo da odlazi u kupovinu, na trening ili pak šetnju gradom.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

No kada Jessica zakorači na crveni tepih kreće potpuno druga priča. Atraktivna brineta tada blista punim sjajem za što je zaslužna njezina besprijekorna figura ukrašena najglamuroznijim kreacijama, duga i gusta kosa začinjena glam frizurom, ali i besprijekorno lice osvježeno elegantnim make-upom.

Usporedili smo fotografije Jessice Biel bez šminke s onima s crvenog tepiha.