Moda & ljepota
Kakva promjena Victorije Beckham: Od 'štemerice' do dame u nekoliko sati
14-09-2015
Piše
Zadovoljna
Britanska dizajnerica Victoria Beckham u New Yorku je predstavila svoju novu kolekciju za sezonu proljeće/ljeto 2016. godine. Na reviji je zablistala u elegantnom izdanju, a samo nekoliko sati prije viđena je u potpuno neočekivanoj odjevnoj kombinaciji
Victoria Beckham predstavila je svoju novu kolekciju u New Yorku. Dizajnerica je za tu prigodu odjenula elegantnu crnu haljinu s dubokim dekolteom i prorezom koju je sama dizajnirala.
poput princeze
Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak
Odličan recept!
Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti
Dašak visoke mode
Crnka sa zagrebačke špice nosi fantastične čizme, ali teško je skrenuti pogled s njezinih ramena
Nekoliko sati prije viđena je u potpuno drugačijem modnom izdanju. Izašla je iz svog hotela u skinny trapericama, crnim vojničkim čizmama i običnoj majici. Ovo rokersko-štemersko izdanje neočekivano je za dizajnericu koja je uvijek vjerna isključivo elegantnim izdanjima.
U galeriji pogledajte nekoliko modela iz njezine nove kolekcije za proljeće/ljeto 2016.