Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Novost iz H&M-a: Kopija kultnih Guccijevih cipela za samo 185 kuna

22-08-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Iz H&M-a već smo navikli na cjenovno prihvatljive reinterpretacije dizajnerskih komada, a za novu sezonu pripremili su nam pravu modnu poslasticu

Kožnate crne loaferice ili mokasine ukrašene zlatnim ringovima koje potpisuje Gucci svakako ulaze u kategoriju kultnih modnih komada.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Klasičniji modeli s godinama su dobili moderne verzije pa se danas nose u jarkim metalik nijansama i ukrašene krznom.

Obožavaju ih slavne trendseterice poput Gwen Stefani, Katie Holmes, Jennifer Aniston i Dakote Johson jer svakodnevnim kombinacijama daju dozu elegancije i bezvremenskog stila.

H&M je za jesen ponudio jeftinu verziju Guccijevih mokasina. Jedini "problemčić" kod ovih cipela jest njihova cijena. Preko 3.600 kuna iznos je koji mogu izdvojiti samo rijetke.

Ali zato je tu H&M koji je u svojoj jesenskoj kolekciji ponudio gotovo identičan model (jedina, mala razlika jest u zlatnim ringovima) za samo 185 kuna.
I dolaze u dvije varijante – klasičnoj crnoj i boji pudera koje će obožavati nepopravljive romantičarke.

A za nove jesenske kombinacije inspirirajte se u našoj galeriji.