Kraljica Letizia
Kraljica Letizia (Foto: Profimedia)
Moda & ljepota

Je li ova suknja jedan od rijetkih modnih kikseva kraljice Letizije?

15-12-2024 Piše D.Š.
komentari

Španjolski kralj Felipe VI. i kraljica Letizia proveli su tri dana u Italiji na službenom putovanju. Talijanski predsjednik Sergio Mattarella i prva dama Laura Mattarella bili su njihovi domaćini.

Galerija Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju +3 Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju

U trendu Ulična moda Šibenik dama sa šeširom - 2 Dotjerana i profinjena Dama iz Šibenika zna odabrati pravo ljetno izdanje – i haljina, i štikle, i torbica su top Ulična moda trudnica sa zagrebačke špice u mini slip haljini - 4 Privukla je poglede Ova mini haljina nasmiješene trudnice sa zagrebačke špice idealan je izbor za ljeto Nekim znakovima jesen donosi sreću BLAGO VAM SE Tri horoskopska znaka kojima jesen pred nama donosi neočekivanu sreću

Tijekom boravka u Rimu, kraljevski par susreo se i s talijanskom premijerkom Giorgijom Meloni, a na kraju putovanja uputili su se u Napulj zbog posebne prigode.

Naime, Felipeu je Sveučilište u Napulju Federico II. dodijelilo počasni doktorat iz društvene znanosti i statistike, a na svečanoj ceremoniji održanoj u legendarnom napuljskom kazalištu San Carlo okupili su se brojni talijanski uglednici.

Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju (Foto: Profimedia)

Društvene mreže raspisale su se o odjevnoj kombinaciji kraljice Letizije za čiji stil obično imaju samo riječi hvale, ali ovaj put nekima je malo zasmetala njezina suknja.

Kraljica Letizia u voluminoznoj suknji koja se nekima ne sviđa Kraljica Letizia u voluminoznoj suknji koja se nekima ne sviđa (Foto: Profimedia)

Letizia je uz klasičnu bijelu košulju brenda The 2nd Skin Co. odjenula i bež suknju s njihovim potpisom. Drapirana suknja od tafete u gornjem dijelu ukrašena je cirkonima.

Suknja kraljice Letizije je...

glasova:

Jednima je problem kroj suknje koji im se učinio malo previše teatralnim za ovakav tip prigode, a drugima je zasmetao materijal zbog kojeg je suknja djelovala pomalo zgužvano. Kraljica je kombinaciju zaokružila klasičnim salonkama i ručnom torbom, također u bež nijansi.

Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju Kraljica Letizia i kralj Felipe VI. u Napulju (Foto: Profimedia)

Kraljica Letizia u 76 godina staroj haljini Cristobala Balenciage Wow, sto puta wow! Kraljica Letizia zadivila sve u 76 godina staroj haljini

Kraljica Letizia Udobne, ali ne i najljepše? Salonke kraljice Letizije nose se od jutra do mraka

Kraljica Letizia "Nedostaje malo tkanine": Kraljica Letizia u košulji iz Manga koja podiže svako izdanje