Moda & ljepota
Kratko i hrabro: 5 zimskih kraljica minica na zagrebačkoj špici
12-02-2017
Piše
Zadovoljna
U ovim hladnim mjesecima bilo je hrabrih djevojaka koje se nisu dale smesti temperaturama oko nule te su špicom hrabro hodale u kratkim suknjama i haljinama. Izdvojile smo najupečatljivije kombinacije zbog kojih zaslužuju pažnju, a naš palac gore imaju i zbog toga što su se zimi hrabro nasmijale u lice
Dok nas u trgovinama mame proljetni modni komadi nježnih tkanina i rasvjetanih uzoraka, na „terenu“ je situacija potpuno drugačija.
Još uvijek smo zabundane, ogrnute i sakrivne ispod brojnih i dugih slojeva nepropusnih slojeva odjeće koji nas brane od škrtih Celzijevaca.
Upravo zato smo izdvojile cure sa zagrebačke špice koje se u ovim hladnim mjesecima nisu dale smesti te su za svoje modne kombinacije birale kratke haljine i suknje.
Noge skrivene tek iza nježnih hulahopki bile su s razlogom u prvom planu često naglašene upečatljivim štiklama ili cipelama. Svaka čast cure, još kojih 10 stupnjeva više i mi krećemo vašim stopama.
Apsolutni pobjednici
Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni?
TOP-IZDANJE
Hulahopke dame iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par
Odabrala je udobnost
Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju