Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Lana Jurčević u trapericama koje dobru štiklu vole više od tenisica

02-04-2019 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Pjevačica Lana Jurčević trenutno se nalazi u Los Angelesu, ali pritom ne zaboravlja na svoje obožavatelje.

Na svom službenom profilu na Instagramu koji ima više od 416 tisuća pratitelja podijelila je nekoliko fotografija nastalih na putovanju, a na posljednjoj je ovjekovječila i svoju novu kombinaciju.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno

Baš kao i mnoge druge žene, lijepa 34-godišnjakinja često nosi traperice pa je u koferu našla mjesta i za ovaj popularan odjevni komad.

Na fotografiji je odjevena u model ravnog kroja i visokog struka s remenom. Ovakav kraći "kropani" model traperica sa širim nogavicama sjajno izgleda kada se kombinira sa cipelom visokih potpetica. Lana ih je spojila s jednostavnim crnim sandalama s tankim remenčićima i tako vizualno dodatno produljila svoju figuru, a ove super traperice jednako dobro izgledala bi i uz salonku.

Od 169 do 299 kn: 10 štikli s kojima noge super izgledaju u hlačama ili haljinama Štikle iz trgovina 2019. - 4 Štikle iz trgovina 2019. - 5 +8 Štikle iz trgovina 2019. - 3