Lejla Filipović
Lejla Filipović (Foto: Instagram@lejla.filipovic)
Moda & ljepota

Dolčevita Lejle Filipović nije za svakoga, ali zato bismo njezinu suknju odmah pospremili u ormar

26-11-2024 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Lejla Filipović na svom profilu na Instagramu često objavljuje modne kombinacije koje su pravi izvor modne inspiracije.

Bivša misica poznata je po jednostavnim modnim izdanjima, koja voli začiniti upečatljivim detaljima.

U trendu Ulična moda tenisice sa skrivenom petom 2026. - 1 I udobne su! U modu su se vratile tenisice iz 2010-ih koje “produžuju” noge, potvrđuju to i prizori sa zagrebačke špice Naše čitateljice odabrale su najljepše ime za djevojčice koje simbolizira ljepotu i eleganciju NADMOĆNA POBJEDA 5748 čitateljica odabralo pobjednika: Ovo je najelegantnije ime za djevojčice Ljepotica sa špice u efektnoj majici PIJENILA POGLEDE NA SVAKOM KORAKU Dama iz Zagreba u predobroj majici koja je zasjenila čak i minicu

Tako je posljednje izdanje koje je podijelila s pratiteljima na Instagramu začinila prozirnom dolčevitom ispod koje se nazirao grudnjak. Pletena majica koja prati liniju tijela komad je koji svaku kombinaciju pretvara u mamac za poglede, ali i komad koji se ne bi svi usudili nositi. Za razliku od Lejline suknje, koja spada u kategoriju komada koje bi gotovo svaka žena rado pospremila u svoj ormar.

Lejla je uz dolčevitu nosila kožnatu suknju A-kroja modnog brenda H&M. Smeđa midi suknja je kao stvorena za hladniji dio godine, a ima sve što žene vole kod suknji u kojima mogu provoditi dane - sjajnu boju, kroj i materijal.

Lejla Filipović u sjajnoj modnoj kombinaciji Lejla Filipović u sjajnoj modnoj kombinaciji (Foto: Instagram@lejla.filipovic)

Kada je u pitanju obuća, Lejla je nosila visoke čizme iz Manga s blok-potpeticom. Izdanje je upotpunila torbom francuske modne kuće Polene, njihovim modelom Cyme Mini u crnoj boji.

Kaput i traperice su mrak, ali tenisice Lejle Filipović privlače najviše pogleda Lejla Filipović uvijek privlači pažnju svojim modnim igrama Zara tenisice, 25,95 eura +2 Reserved tenisice s leopard uzorkom, 45,99 eura

Lejla Filipović u baš dobrim trapericama koje uvijek imaju sigurno mjesto u ženskim ormarima Lejla i Tarik Filipović Zara, 29,95 eura +5 Mango, 49,99 eura