Moda & ljepota
Koja je ljepša? Viktorija Rađa i Lejla Filipović poput 'blizanki'
16-09-2015
Piše
Zadovoljna
Miss Dalmacije 1995. i Miss Hrvatske 1998. pojavile su se na svečanom događanju povodom druge godišnjice uspješne suradnje između hrvatskog dizajnera Ivana Alduke i brenda Keune. Viktorija Filipović i Lejla Filipović plijenile su pažnju u midi haljinama s hrvatskim potpisom koje su naglasile njihove ženstvene adute
Lejla Filipović i Viktorija Rađa došle su podržati Ivana Alduku na svečanom događanju u Zagrebu povodom njegove uspješne suradnje s robnom markom Keune.
Bivše hrvatske misice za ovu su priliku odjenule izvezene koktel haljine s potpisom domaćeg dizajnera u plavoj i crnoj boji te ih sparile s klasičnim štiklama.
Jednostavne, a efektne
Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara
Baš joj lijepo stoji
Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak
Oblikuje i nije zahtjevna
Štiti koljena: Najučinkovitija vježba za bedra preporučuje se u svakoj dobi
Raspuštene kose i s decentnom šminkom na licu izgledale su poput prekrasnih modnih 'blizanki' među kojima je nemoguće proglasiti onu ljepšu.