Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Je li seks tabu tema za hrvatske manekenke?

02-11-2009 Piše Red Carpet / T.K.
komentari

Manekenke u vjenčanicama ili na motorima? Budući da se o ukusima ne raspravlja, procijenite sami koje su ljepše i srame li se hrvatske manekenke razgovora o seksu?

Dok se naveliko priča o vjenčanju Vesne Pisarović, neke manekenke su tek isprobavale vjenčanice. Doduše, tek za potrebe snimanja. I dok su u mislima zamišljale svoj najljepši dan u životu, manekenka Anita Dujić rado se izjasnila i o seksu u vjenčanici.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima Modno izdanje sa zadarske špice Kakav spoj! Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive

'Mislim da bi to bilo nepraktično, ali moram priznati da zvuči dobro' veselo je izjavila Anita.

Njezina kolegica Lorena Čavar nije bila spremna odgovoriti na pitanje o prvoj bračnoj noći, smatrajući ga nepristojnim. Iako nije bez mrlja na svojoj karijeri, ova tema joj je bila apsolutno nedopustiva.

Na izboru ljepote Miss International auto-moto show djevojke se nisu sramile pokazati svoje najbolje atribute, ali na žalost i ne baš tako zanimljivu osobnost.

Više u Red Carpetu.