Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Madonnin sin na prvom mjestu najbogatijih klinaca

20-11-2009 Piše T.K.
komentari

Među mnogobrojnim ljestvicama temeljenima na popularnosti i zaradi, nalazi se i ona koja procjenjuje financijsku budućnost djece celebrityja

Rocco, sin pop kraljice Madonne i redatelja Guya Richieja na prvom je mjestu potencijalno najbogatijih klinaca.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke dame iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Kriteriji uzeti u obzir prilikom odabira nisu samo bogatstvo roditelja, već i njihov talent, želja za slavom i ljubav prema životu ispred kamera.

Tko ima najslađe dijete u Hollywoodu?

Roccovo nasljedstvo procjenjuje se na 601 milijun dolara, dok nasljedstvo drugoplasiranog Cruza Beckhama iznosi 546 milijuna dolara. Sin popularne pjevačice već je pokzaod a se kamere ne boji, a plesačkim nastupom u Tel Avivu na Madonninoj turneji pokazao je i da mu niti pozornica nije strana.

Lourdes misli da je Madonnina odjeća preseksi

Sin glumice i poduzetnice Elizaberth Hurley Damien na trećem je mjestu s 528 milijuna dolara.