Kultura & zabava
Pobješnjela Linsday: Katie mi je ukrala naslovnicu
08-03-2009
Piše
I.P.
Lindsday Lohan je jako razljućena na poznatu mamu i glumicu Katie Holmes. Iako ove dvije dame ne dijele ništa zajedničko, u usku vezu dovedene su zbog jedne naslovnice. Naime Lilo je pobjesnila vidjevši na naslovnici magazina Glamour Kateino lice umjesto svog.
REZULTATI ANKETE
Više od 7000 tisuća glasova: Izabrale ste najljepše ime za djevojčice i dječake inspirirano zimom
Nema dalje
Isprobale smo puno recepata, ali samo se njemu vraćamo: Recept za najfinije buhtle iz kojih nadjev ne curi
Stižu promjene
Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života
LiLo je objeručke prihvatila poziv magazina za snimanje editorijala u kojem je uprizorila pop kraljicu Madonnu, koja joj je od malena bila uzor. Blizak izvor glumice tvrdi kako je Linsday bila uvjerena kako će baš ona krasiti naslovnicu novog broja Glamoura. Soga je vidjevši nevino, nasmiješeno Kateino lice umjesto svog, Lindsayica blago rečeno pobjesnila.
Sada za ukradenu slavu optužuje Katei koja se za naslovnicu izborila intervjuom u kojem po prvi puta otkriva detalje iz svog obiteljskog života.
Očito se mlada Lindsayica teško miri s činjenicom kako joj je slava na izmaku. A hoće li doći do javnog sukoba ovih dviju dama tek ćemo vidjeti.