Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Kultura & zabava

Aniston priznala kako još uvijek voli Brada

13. lipnja 2009 Piše A.K.
Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Četrdesetogodišnja glumica koaj je najveća noćna mora lijepe Angeline Jolie primila je posebnu nagradu za dostignuća u filmskoj karijeri i predstavila jednostavan, no prekrasan i svjež izgled koji nije ostavio ravnodušnim ni Brada Pitta

Odjevena u kratku Pradinu haljinu i Azzedine Alaia sandale s visokim potpeticama Jennifer Aniston je blistala na crvenom tepihu pozirajući fotografima. Jednostavna i prirodna frizura i minimalistički make up samo su naglasili njezinu ljepotu i dobro raspoloženje.

Jednostavnu odjevnu kombinaciju Jen je upotpunila dijamantnim naušnicama i prstenom Fred Leighton te još jednom dokazala kako zna da je manje ustvari više kad su u pitanju moda i dobar stil.

Zvijezda serije 'Prijatelj' pojavila se na dodjeli nagrada organizacije 'Women in Film' te s velikim iznenađenjem dočekala trenutak kada su pročitali njezino ime. Aniston je ove godine primila top nagradu organizacije koja pomaže ženama koje se bave showbiznisom, komunikacijama i medijima.

Jennifer je ovih dana ponovo u središtu medijske pažnje zbog tajnih razgovora i susreta s bivšim suprugom Bradom Pittom. Njegov brak s Angelinom Jolie je na 'klimavim nogama' pa Brad izgleda traži utjehu ili savjete kod žene koja mu je sve oprostila.

Jennifer koja je shvatila kako još uvijek voli Brada povjerila je prijateljicama kako bi se rado pomirila s bivšim suprugom i jednim od najpoželjnijih muškaraca na svijetu.

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close