Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Povratak Marilyn Monroe

05-09-2008 Piše B.G.
komentari

Modni magazin Vanity Fair došao je u posjed tajnih fotografija i dokumenata Marilyn Monroe. Fotografija najslavnije plavuše svih vremena nalazi se na naslovnici specijalnog broja časopisa koji slavi 25. rođendan

U trendu Lejla Filipović TOP IZDANJE Kako nositi leopard uzorak i izgledati top? Ovako kako to radi Lejla Filipović Žena uživa u zimi Stižu promjene Napokon je došlo vaše vrijeme: Ovim znakovima 2026. će biti godina života Ulična moda u Šibeniku - 7 Prianja uz tijelo Šetnja Šibenikom u haljini koja ističe ženstvenu figuru, a gležnjače s potpeticom dodatan su adut

Marilyn Monroe, najslavniji seks simbol svih vremena vratila se u život kako bi krasila naslovnicu modnog časopisa Vanity Fair. 

Njezino lice i platinasta kosa nalaze se na naslovnici broja u povodu dvadeset i pete godišnjice Vanity Faira koji je nedavno došao u posjed Marilyninih tajnih fotografija. 

Kako stoji u tekstu, tragično preminula zvijezda, a prema savjetu njezinog prijatelja Franka Sinatre, neke je svoje fotografije, papire, dokumente i različite dragocjenosti pospremila na tajno mjesto.

Tko je bio vlasnik njezine privatne dokumentacije nije poznato, no za pretpostaviti je kako je Vanity bio najizdašniji i najbrži u svojoj ponudi.

Pronađene i ponovno eksploatirane fotografije objavljene su uz intervju s Anne Leibovitz, Marilynine omiljene fotografkinje.