Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Sramežljiva Angelina ne želi pokazati dekolte

31-01-2009 Piše I.P.
komentari

Pojavivši ne na crvenom tepihu u naopako obučenoj haljini Angelina je izazvala lavinu reakcija. Dok stilisti hvale njen potez, brojni se pitaju zašto Angie skriva dekolte.


Angelina je haljinu u kojoj se pojavila na crvenom tepihu na dodjeli nagrada Udruge filmskih glumaca u Los Angelesu obukla naopako. Mnogi su stilisti ovaj potez pohvalili i pripisali njenom samosvjesnom stilu.

Nagađa se kako je Angelina plavu haljinu Maxa Azrie iz kolekcije proljeće/ljeto 2009., s kimono rukavima obukla na taj način jer je htjela pokazati niz tetovaža na leđima.

Njezina stilistica potvrdila je kako je Angelina ciljano to napravila želeći da haljina naprijed ima izgled bluze. No, vjerujemo kako ne bi pogriješila ni da se duboki dekoltirani izrez našao s prednje stranje ove lijepe glumice, zar ne?

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju
Pročitaj još
Pročitaj još