Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ljupka Gojić: Vitke noge koje ne vape za štiklama

25-12-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Uvijek elegantna Ljupka Gojić u slobodno vrijeme obožava nositi jednostavne casual komade iskombinirane na najzanimljivije načine. Jedan takav Street style look pokazala je i u centru Zagreba gdje je sa suprugom Mihaelom Mikićem uživala u šetnji špicom

  Ljupka Gojić je ugodan i suncem okupan dan provela u centru Zagreba a za šetnju gradom je odabrala uske, sive traperice, maslinasto zelenu majicu i trendi vestu u plavoj boji.

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela

Najzanimljiviji detalj svakako su bile svjetlo sive trendi čizme do iznad koljena na decentnu potpeticu od svega par centimetara koje su jednostavne komade pretvorile u zanimljivu Street style kombinaciju.