Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

"Serviram obline u šljokicama": Lucija Lugomer u haljini koju ćemo sve češće viđati

23-11-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Prosinac je mjesec obilježen proslavama, a mnoge dame koriste razne zabave i domjenke kako bi zablistale u svečanijim izdanjima.

Detalj za kojim mnogi posežu prilikom odabira blagdanskih outfita su - šljokice. Haljine u potpunosti ili djelomično ukrašene šljokicama dobitna su kombinacija kada želimo zablistati, pa će bez imalo sumnje i ove godine biti među najpopularnijim modelima u prosincu.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Šljokičaste modele haljina voli i Lucija Lugomer, koja je na dodjeli nagrada Elle Style Awards, kako je sama napisala ispod fotografije objavljene na Instagramu, "servirala obline u šljokicama".

Lucija je odjenula crnu šljokičastu haljinu dužine do gležnjeva s puf-rukavima i povišenim ovratnikom. Haljina dugih rukava na gornjem dijelu leđa ima otvor zahvaljujući kojem se istaknula jedna od njezinih tetovaža.

Struk je hrvatska plus size manekenka istaknula širokim crnim kožnatim remenom, a nosila je i crne čizme s blok-potpeticom.

Kombinaciju je upotpunila crnom clutch-torbom od svjetlucavog materijala i visećim naušnicama te narukvicama. Savršeno izdanje za razdoblje pred nama, zar ne?