Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Milanka Opačić: Ležerna saborska elegancija u haljini iz Zare za 67 kuna

15-09-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Nakon dvomjesečne ljetne stanke saborske zastupnice i zastupnici vratili su se u saborske klupe i započeli s radom

Zastupnice i zastupnici Hrvatskog sabora prionuli su poslu nakon dvomjesečne ljetne stanke te aktualnim prijepodnevom započeli sjednicu.

U trendu Dama sa zagrebačke špice u mini haljini i bež cipelama - 4 Produžuje noge Mini haljina i ove cipele savršen su par, prolaznica sa zagrebačke špice nosi ih perfektno Kauč idealan za male stanove Devon Michele - 4 Ma, čudo Dušu dalo za mali stan: Kauč koji je krevet, ormar, stol i polica za knjige Cvijet zvončić vrtu daje dozu bajkovitog šarma - 2 Pun ljepote Dalmatinski zvončić stvara najljepše cvjetne tepihe, doznajte sve o cvijetu bajkovitog šarma

Među njima je bila i Milanka Opačić. Hrvatska političarka već je u nekoliko prigoda pokazala da u njezinu ormaru ima odjevnih komada i dodataka komercijalnih modnih brendova, a ovaj put u Sabor je stigla u Zarinoj haljini.

Ležeran model boho stila u crnoj boji s pufastim rukavima ukrašen je zanimljivim cvjetnim vezom. Više se ne može kupiti u hrvatskim trgovinama brenda, ali zato se još uvijek nalazi na Zarinim stranicama drugih zemalja. Neutralna boja haljine zaslužna je za efekt elegancije, dok su kroj i cvjetni detalji pomalo ležerni pa je tako izostao dojam strogoće koji često viđamo u saborskim odjevnim kombinacijama.

Haljina je u ovom trenutku na sniženju i njezina cijena ovisi o valuti, pa tako u Velikoj Britaniji košta 7,99 funti, tj. 67 kuna, dok na stranicama crnogorske Zare stoji cijena od 12,99 eura, tj. 97 kuna.