Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

A ovako izgleda Versace za one debelog novčanika!

24-01-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Prva revija na tjednu visoke mode u Parizu izgledala je kao da je umjesto u Las Vegas slučajno smještena u francusku prijestolnicu. Nakon osam godina Donatella Versace se napokon ohrabrila te 'Atelier Versace', brend koji simbolizira besramni glamur i seksepil, u prštavom i blještavom izdanju predstavila na modnoj pisti

Duge svjetlucave haljine u boji limuna, klementine i limete te leda naglašavale su žensku siluetu, dok su ispolirani metalni obrubi na produljenim korzetima te čvrsti umeci u grudnjacima te ramenima opravdali opis kolekcije 'Versace ratnice'.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

>> FOTO: Jeftina Versace kolekcija nije štedjela na glamuru

>> VIDEO: Dior za modne istomišljenice Grace Kelly

U nedavnoj kolekciji za komercijalni brend naglasak je isključivo bio na Versace upečatljivoj prepoznatljivosti na prvu loptu, dok je kvalitetom materijala uglavnom bila ispod razine prihvatljivosti.

Ali će zato tijela bogatih dama grlit metri šifona, čipke i kože te na stotine ručno nanošenih perlica i šljokica.