Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Adriana Lima: Grudi vrijedne dva milijuna eura

05-10-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Prekrasnoj Adriani Limi ponovno je pripala čast da svoje grudi ukrasi dijamantima u vrijednosti od dva milijuna eura. Model nazvan Bombshell najavljuje atraktivnu reviju branda Victoria's Secret koja će se održati 30. studenog

U trendu Borna Kotromanić uvijek privlači pozornost svojim modnim odabirima Uvijek privlači pozornost Za nošenje ovih hlačica treba imati hrabrosti, Borna Kotromanić kombinira ih s poslovnom košuljom Brigitte Macron UVIJEK TOP Brigitte Macron: Šetnja Rimom u odličnim tenisicama kojima su traperice savršen par Montažna kuća Sve o montažnim kućama Koliko zapravo traju montažne kuće? Arhitektica razbija jednu od najčešćih zabluda

Model koji nosi Adriana Lima je najvrijedniji komad donjeg rublja iz linije Fantasy Bra koju će anđelice predstaviti na reviji branda Victoria's Secret u 30. studenog u New Yorku.

>> Zavirite u grudi Adriane Lime

>> Victoria Secret: Heidi Klum, Adriana LIma, dijamanti i perje

>> Pogledajte: Adriana u najskupljem grudnjaku

Najskuplji grudnjak ukrašen je s dvije tisuće dijamnata u obliku sunčevih zraka i samo je jedan od atraktivnih modela koje će na reviji koja će biti modno-glazbeni spektakl nositi Adriana Lima,  Candice Swanepoel, Lily Aldridge i Heidi Klum.