Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Charlene Wittstock i Eva Longoria: Decentna princeza i upadljiva Latina

15-06-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Susret europskih i holivudskih kraljevni sve su češći čime pripadnici plave krvi postaju bliži javnosti. Jer uštogljeni i protokolom uređeni monarhistički susreti nisu toliko privlačni kao koktel zabave sa zvijezdama s malih ekrana poput Eve Longorije održane u Monte Carlu

Na televizijskom festivalu u Monte Carlu zabavili su se princeza Charlene i princ Albert II. te osobno zaželjeli dobrodošlicu zvijezdama poput Teda Densona, Joan Collins i Eve Longorije.

U trendu Sanja Musić Milanović Hit na ulicama Ove gležnjače imaju visoku potpeticu, ali jako su udobne - nosi ih i Sanja Musić Milanović Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje Hortenzije Razlika između vrsta Vjerujte nam, imat ćete najbujnije hortenzije: Najveća greška pri njihovu orezivanju, evo kako je izbjeći

>> Charlene Wittstock ipak nadmašila vojvotkinju Catherine

Modni susret Charlene Wittstock i Eve Longorije bio je usklađen s njihovim statusom i reputacijom, princeze i latino džepne Venere.

>> Eva Longoria: Kraljica kanskog crvenog tepiha

Dok je Charlene pozirala u elegantnoj haljini boje tirkiza zatvorenog dekoltea, Eva je svoj temperamentni karakter istakla upadljivom haljinom s našivenim kuglicama izrazito dubokog dekoltea. Možda takav odabir haljine više priliči kičastoj zabavi u Las Vegasu, ali uz glumičin vedri karakter i ovakve toalete izgledaju slatko i simpatično.