Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Diane Kruger: Upadljive štikle inspirirane s Jennifer Lopez

20-03-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Na premijeru filma 'Host' njemačka glumica hladne elegancije Diane Kruger stigla je u štiklama uobičajeno visokih potpetica, ali umjesto u očekivanoj crnoj boji ili jednoj od bezbroj nijansi pudera kojima su zvijezde najvjernije, ona je odlučila eksperimentirati s kombinacijom zlatne i tirkizne

Glavna uloga u akcijskom filmu 'The Host' pripala je njemačkoj glumici Diane Kruger koja je zbog talenta i marljivost postala jedna od traženijih glumica, dok su njezina graciozna pojava i odmjerena zavodljivosti razlozi zbog koji je vole francuski dizajneri.

U trendu Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model

Malika model sa štiklom od 14,5 centimetara navodno je inspiriran Jennifer Lopez >> Diane Kruger: Najljepše štikle Cannesa

Na holivudsku premijeru filma stigla je crnoj haljini Thakoon haljini, no umjesto očekivanih štikli u crnoj ili bež boji, odabrala je tirkizno-zlatne perforirane Jimmy Choo iz Cruise kolekcije za 2013. godinu.

>> Diane Kruger: 'Nikada ne koristim dezodorans'

Malika model sa štiklom od 14,5 centimetara navodno je inspiriran energičnom ljepoticom Jennifer Lopez, ljubiteljicom upadljivih boja i svjetlucavih kombinacija.

 

Pročitaj još
Pročitaj još