Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ekstremni make over mlade Zadranke

08-05-2010 Piše In Magazin
komentari

Zadranku koju su godinama mučile disproporcije na licu, odnosno poveći nos i asimetrične usne, odveli smo kod estetskog kirurga koji ju je pred kamerama zauvijek riješio nagomilanog nezadovoljstva

Nakon što je Ivona Lacmanović, nezadovoljna izgledom umjetno povećanih usnica, obavila sve preglede bila je spremna na operaciju kojima će je kirurzi riješiti disproporcija na licu.

U trendu Dama iz Zagreba u efektnim trapericama s cut out detaljima NETIPIČAN MODEL U izdanju sa zagrebačke špice uočili smo toliko lijepe traperice, baš su posebne Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Leptir bob bit će frizura ljeta 2026 veliki povratak Baj-baj strukturirane frizure, ovog ljeta vraća se jedna jako opuštena verzija boba

Uklanjanjem dijela hrskavice na nosu i 'ušivavanjem' jednog njegovog dijela, nos će licu dati blaži i ne toliko strogi izgled.

Estetski kirurg Tomica Bagatin nije mijenajo Ivoninu povećanu gornju usnicu, već samo donju koju je podebljao hijaluronskom kiselinom.Posljednji zahvat bio je uklanjenje dva madeža s lica.

Nakon što je operacija prošla u najboljem redu, Ivoni je u posjet stigla i njezina prijateljica Hana Hadžiavgadić.

Više u In Magazinu.