Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Eva Mendes malo toga ostavila mašti

30-10-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Gdje god se pojavi Eva Mendes privlači pažnju svojim izgledom i seksepilom koji zrači iz nje. Na filmskom festivalu u Rimu je počastila svojom pojavom na premijeri filma 'Les Petits Mouchoirs' za koju je odjenula istu haljinu kao i večer prije na premijeri filma 'Last Night'

U trendu Dunavski valovi Od klasika do novih recepata Najtraženiji kolač za Uskrs: Imamo recept - i još 40 drugih Tuš-kabine sa zavjesom - 10 Kako urediti kupaonicu Bolje od klasičnih vrata? Tuš-kabine sa zavjesom štede prostor, imamo 10 ideja za takvo uređenje Svjetloplave traperice i cipele s kitten potpeticom nepogrešiv su spoj ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela

Lijepa glumica koja s Keirom Knightley glumi u filmu 'Last Night' za premijeru tog filma u Rimu odabrala je prekrasnu haljinu Ateliera Versace, no zbog prosvjednika koji su se okupili na crvenom tepihu i zasjenili film i glumce ona nije došla do izražaja.

>> Nasmiješena Eva Mendes bez konkurencije

>> Keira Knightley isfurala novi modni trend

Zato je Eva odlučila ponovno okušati sreću te je istu haljinu otvorenih leđiju i ukrašenu resicama odjenula i večer kasnije na premijeru filma 'Les Petits Mouchoirs'.

Kreacija koja malo toga prepušta mašti jer savršeno prati sve Evine obline tako je zablistala, a glumica je ponovno bila u centru pažnje, baš kao na svakom događanju n akojem se pojavi.