Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Charlize Theron: Božica ljepote i seksepila

26-08-2010 Piše T.Š.
komentari

Charlize Theron je ponovno dokazala zašto se nalazi na samom vrhu najseksepilnijih žena svijeta. Fotografirala se za rusko izdanje časopisa Elle, a fotografije na kojima je pozirala u oskudnoj odjeći i donjem rublju jednostavno su neodoljive

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model Ana Maslać Plenković i Andrej Plenković Odlične štikle! Koliko su samo lijepe! Ana Maslać Plenković u štiklama koje imaju sve

Oskarom nagrađena prelijepa glumica i bivši model Charlize Theron po mišljenju mnogih ne može biti seksepilnija nego što je.

No pozirajući za rujansko izdanje časopisa Elle namijenjeno ruskom tržištu glumica na fotografijam izgleda jednostavno neodoljivo i seksepilnije nego ikada.

Atraktivna Južnoafrikanka na fotografijama je odjevena u oskudnu, provokativnu odjeću i donje rublje koje je diskretno otkriva njezino vitko tijelo i duge noge za koje su zaslužni sati i sati svakodnevnog vježbanja.

To potvrđuju i brojne paparazzi fotografija na kojima se  glumica ne skida iz tenisica i odjeće za vježbanje.

>> Charlize Theron: Vježbom do savršenstva

>> Charlize Theron mazi i pazi svoje noge

No unatoč uspješnoj karijeri i prekrasnom izgledu, tridesetpetogodišnja Charlize nije uspjela stabilizirati i ljubavni život.

Je li to zbog maksimalne posvećenosti sebi i svojoj karijeri ne znamo, ali se iskreno nadamo kako će pronaći muškarca svog života koji će biti dostojan jedne uspješne, samouvjerene i prekrasne žene.